| Lyndsey a întrebat:

Ce loc din lume ati vrea sa-l vizitati? De ce? Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Aş vizita o mulţime de locuri! De la New york,până într-o junglă din Brazilia,poate chiar o noapte romantică în Paris, o zi friguroasă în Rusia,sau o excursie de neuitat în India. Pământul e foarte frumos, mor de ciudă când văd o mulţime de locuri superbe pe internet şi ştiu că aş putea fi acolo.
Dacă aş avea bani, chiar asta aş face. Aş da orice să învăţ despre fiecare cultură, şi artă din fiecare stat. Nu mă mulţumesc doar cu nişte cărţi sau nişte pagini scrise pe wikipedia. Într-o bună zi chiar trebuie să le vizitez! Şi înainte de toate aş vizita România, nu prea am fost în multe locuri din păcate. happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rusia pe timp de iarna e dita mai vijelia si imi place cand suiera vantu noaptea.

| Dean1996 a răspuns:

L.A,pentru ca acolo e Adam Lambert.

| k1NNNdeR a răspuns:

L.A si Parisul.

| HoTSaucE a răspuns:

Honolulu, the most beautiful place on Earth!big grin

| Taiby a răspuns:

Jappan... si Borra Borra

Jappan pentru popor si cultura...
Bora Bora pentru chilax...

| Licuricea a răspuns:

L.A. Pentru a-mi face un tatuaj in salonul lui Kate Von.D.

| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Tenerife