| monikdragutza a întrebat:

Ce ma fac daca el nu stiu daca ma place si totusi vb f frumos cu mine si imi face complimente si incearca sa imi ridice mereu moralul cand am ceva si ma sustine, dar pe langa toate astea se da la alta prietena de-a mea...si ma deranjeaza...:O3crying

Răspuns Câştigător
| iLoveMusic01 a răspuns:

Vorbeste cu el. spune-i ce simti pentru el...si nu uita(spune-i dar nu tot) este bine sa fii misterioasa,crede-ma! Incearca sa vorbesti cu el despre multe chestii gen : vreme, haine, prieteni si mai multe! Dupa ce vorbiti 15-20 minute, schimba subiectul dar, fa-o delicat.Nu brusc.Si nu intreba din prima daca te place.mai pe la sfarsitul conversatiei, spune-i ca tu simti ceva pentru el.Stiu ca este greu sa faci primul pas, dar, fa-o cu incredere! Fundita?

1 răspuns:
| Corinnààà a răspuns:

Lasa ca nu-i ultimul