| dany3l22 a întrebat:

Salut ma numesc Dani am 13 ani si incerc sa ma apropii de o fata cred, ca a observat asta pentru ca de obicei cand sunt cu ea ma port frumos ii fac complimente ma port foarte frumos cu ea mai frumos decat cu celelalte si sunt nebun dupa ea si suntem si in aceeasi banca la unele ore sunt amuzant si o fac sa vorbeasca cu mine radem impreuna si de astea dar nu stiu cum sa o intreb daca ma place? mai ales ca daca o cuprind sau ma pun pe langa ea nu imi face nimic ca la ceilalti deci ce ziceti ma place sau nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mh... da loredana da nu-i chiar asa adica si daca un coleg de-al meu n-are tema i-o dau fara sa-mi placa de el. Cel mai bine functioneaza daca o privesti insistent si adanchappy daca e timida isi va intoarce privirea dar ia-o intr-un loc izolat si dupa ce o privesti incearca sa o saruti. Daca ii place de tine sigur te va lasa:p

| dany3l22 explică:

Ms mult mah ambele au functionat si sunt foarte fericit rolling on the floor