| PisyKiss a întrebat:

Ce mai faceti TPU? Am o intrebate pentu voi: Imi dati va rog niste melodii Hip-Hop, Rep si House? Dau FUNDA + VOTURI! Si... daca puteti si dansuri mai mult Hip-Hop, plizz!

Răspuns Câştigător
| BirrmenAust a răspuns:

Chris Brown-Look at me now
Lil Wayne-6 foot 7 foot
Techno Remix 2012
N.A.P.-Les boulevard des reves brises Astea-s preferatele mele. Sper sa-ti placa happy

2 răspunsuri:
| BirrmenAust a răspuns:

Dansuri-Dub Step,BBoy, Popping, C-Walk...
http://www.youtube.com/watch?v=0oit2YOyDRU&feature=related aici ai mai multe melodii electro+ Akira Kiteshi-Pinball...Gyft-They Just don't know