| Izzﻵ a întrebat:

Hey-ia all :-x ce faceti kiss? Deci merg la dansuri fitness ZUMBA si este incalzirea... zice ceva de zumba ee zumba aa... si e foarte tare melodia. Plizz daca o gasiti mi-a dati si mie? :-x multumesc kiss Funda! kiss

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DoamnaBieber a răspuns:

Si eu merg la zumba,ai putea sa-mi zici cum se numesc toate dansurile pe care le faci? deci este :salsa, regheton,samba,waka waka,beli dance, merenghe,tehno cumbia, cumbia, french regheton, pegate...

| patry166 a răspuns (pentru DoamnaBieber):

Unde faci Zumbaa.; x?

| patry166 a răspuns (pentru DoamnaBieber):

Sii cam pe ce melodii faci? Te disper cu zumbaa.