| princess01 a întrebat:

Ce masuri (bust-talie-posterior) aveti? intreb de curiozitate...eu am 91-65-91...va

2 răspunsuri:
| lavyBandB a răspuns:

Sa sti ca aceste masuri chiar nu conteaza...toate femeile sunt frumoase intr-un anumit fel pentru ca exista cineva care le va considera frumoase... Iar aceste fite(daca le pot spune asa) ale societatii nu au facut decat sa apara discriminari intre femei si tot felul de compromisuri de a ajunge la forma idealastraight face

| Căpșuuu a răspuns:

Tu pui intrebarea asta ca sa te lauzi cu masurile tale? ce prostie.