| Andreea0612 a întrebat:

Cam ce masuri, cate kg si ce inaltime aveti?
Ps: Intreb si eu in curiozitate big grin Mersi anticipat pentru raspuns.

15 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Am 1,73 si 50 kg.

| kiduţa18 a răspuns:

Am 14 ani, 1, 60 şi 50 de kg. (vreau să ajung la 45)

| Andreea0612 explică (pentru kiduţa18):

Si eu am 1, 60 big grin dar am 53 de kg x_x
Vreau sa ajung la 50.

| kiduţa18 a răspuns (pentru Andreea0612):

Dacă te abţii de la mâncare, o să ajungi. Anul trecut eu aveam 60 sau 60 şi ceva şi am slăbit...Totul depinde de tine.

| Andreea0612 explică (pentru kiduţa18):

Bravo thumbs up... E foarte greu sa slabesti si sa te mentii, mai ales cand ai de dat jos 10 kg sau mai mult.

| kiduţa18 a răspuns (pentru Andreea0612):

Mulţumesc. :* E greu dar nu imposibil. Dacă vrei, poţi! :*

| Andreea0612 explică (pentru kiduţa18):

Ai dreptate.
App: eu nu sunt de parere ca ar mai trebui sa slabesti, cred ca ai greutatea ideala la inaltimea ta, mai ales ca tu o sa mai cresti pana pe la vreo 18 ani...la 45 de kg cred ca esti prea slabahee hee parerea mea, tu faci cum vrei :*

| kiduţa18 a răspuns (pentru Andreea0612):

Ehh, mai am puţin. :* În orice caz, ai să vezi că o să ajungi şi tu cum vrei dacă ai ambiţie. :*

| Andreea0612 explică (pentru kiduţa18):

Mersi mult pentru incurajari :* Iti doresc sa reusesti sa ajungi la greutatea de 45 kg... ca, cat slabit ai pana acum (vreo 10kg sau mai mult) sigur o sa reusesti inca 5...

| kiduţa18 a răspuns (pentru Andreea0612):

Nu ai pentru ce. Dacă mai vrei să mă întrebi câte ceva sau ai vreo nelămurire, nu ezita să-mi dai mesaj. Şi mulţumesc mult. :*

| AnneMarie78 a răspuns:

Am 14 ani. 1, 60 si 45 kg.

| andrei1993a a răspuns:

1.78, 75 kg

| Ancutza12 a răspuns:

1,63 si 40 de kg :3

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

13 ani, 1, 64 și 50 de kg.

| woody03 a răspuns:

Eu am 1, 63 si 52 de kg