| bebbe_4442 a întrebat:

Ce materi se fac la turism si alimentatie in clasa a 9?
Ce caiete trebuie sa imi iau?
dau funda big grin

1 răspuns:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna:X.Eu sunt la prof asta.
Materii:Romana,Mate,Franceza,Engleza,Istorie,Fizica,Geografie,Biologie,Chimie,Sport, Modulul1, 2,3, 4, Logica.
Caiete,trebuie sa iti iei la tt materiilelaughing. Deci un caiet studentesc de Geo, Unul de romana tt studentesc`[eventual 2, doar daca vrei si pentru teme], 2 studentesti pentru Matematica,un caiet mic de romana pentru istorie,un caiet mic de mate pentru logica,un caiet studentesc de mate pentru chimie,un caiet de biologie dela special pentru materia astalaughing, un caiet mic de mate pentru fizica, 2 caiete mici de rom pentru franceza, 2 caiete mici de rom pentru engleza, un caiet mic [de ce vrei tu]pentru practica(adica modulul 4)credlaughing, un caiet mic de romana pentru modulul 2 si 3(o sa imparti caietul in 2), si inca un caiet mic de romana pentru modulul unu(adica specialitatea).Cam astea le-am folosit eu intra 9abatting eyelashes. adica acum un anhappy
Acum depinde de cererile profesorului.Nu iti cumpara caiete de acum.Asteapta sa vezi ce vor prof si dup aceea iti poti cumpara.
Sper ca te-am ajutat>:d