| Mafiotul_Mihaitza_1997 a întrebat:

Imi puteti spune la ce materii se da bacul la turism si alimentatie si ce materi se fac?

1 răspuns:
| DianaArr a răspuns:

Vei face module. m1 m2 m3 m4 m5 m6. ele insemnand modul1-igiena profesionala, m2-tehnici de servire, m3-structuri de primire, m4-franceza, si tot asa.Vei avea 2 zile de practica pe saptamana. din clasa a11a vei face practica la restaurantehappy vei face cate o ora de contabilitate si una de economie. 1 de ed.fizic.2 de mate, 2 romana. 1 religie.
Dai bacul la matematica, romana, geografie(sau istorie), si o alta materie la alegere(economica, logica, o limba straina, etc).