| dragutza a întrebat:

Ce melodie va place din sin senos no hay paradiso?(daca va uitati, bineinteles!happy happy mie imi place las chicas del bario si ese dia!:X :X :X voua?

7 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Si mie imi place telenovela, poti invata multe din ea.

| Kidu a răspuns:

Avion particular:X

| mikella a răspuns:

Si mie imi place foarte mult aceasta telenovela, dar imi pare rau ca catalina va muri la final

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place La vida esta dificil si un nuevo dia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las chicas del bairo, ese dia, sin ellas no hay paraiso, dar ese dia si las chicas del bairo, somos las chicas que damos amor, hojas, dinero y regalo, dame lo todo y tuja lo soi.ese dia en que te vi, eu senti que iva murir, todo si asa mai departe

| skate20 a răspuns:

Mie imi place genul de muzica hip hop repp din astea...