| anonim_4396 a întrebat:

Ce mesaj de noul an sa ii dau unei fete care o plac? Am mai vorbit cu ea de multe ori si nu a mers sa zic sa incerc pentru ca am aflat ca avea prieten si as zice sa reintru in joc poate sau cine stie. ce sa ii scriu? ea stie ca o plac

1 răspuns:
| TanteMarianne a răspuns:

Pai e simplu!

lovite-ar trenu fericiri, trasnite-ar fulgeru iubirii, sa-ti cada-n cap un sac de bani si neuitatu La Multi Ani!

sau ai putea incerca si...
1. Fie ca Noul An să ne găsească din nou unul în brațele altuia,

2. Abia aștept să îmi pun o nouă dorință de Revelion. Cea de anul trecut s-a îndeplinit și acum suntem împreună. La mulți ani iubito!

uite un site direct :

http://bunadimineata.ro/......na-iubita/

nimeni nu doarme! la multi ani!