| devon a întrebat:

Ce meseri pot urma legate de fizica. si va rog sa-mi spuneti daca sa aleg intre medicina/bio-chimie sau meseriile legate de fizica tongue

2 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Medicina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce meserii ai putea urma asta e decizia ta trebuie sa vezi ce ti se potriveste mai mult si ce-ti place cu adevarat sa faci... Insa nu tias recomanda medicina pentru ca e mult de inv si (cel putin in Romania ) nu este prea apreciata - daca te duci in Germania ai sanse bune ca medic.