| Janie a întrebat:

Ce metode folositi pentru a uita pe cineva? Si cum ati reusi daca aceea persoana face parte din gasca de prieteni si sunteti nevoiti sa o vedeti foarte des?

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Timpul vindeca orice rana. Trebuie sa-ti dai timp ca sa uiti acea persoana. Pentru moment incearac sa fii indiferenta si sa fii deschisa noilor relatii(sa gasesti pe altcineva).

| Loryoficial a răspuns:

Pai pur si simplu cauti pe altcineva si o sa uiti de toate, la mine a functionat big grin

| IHateLuvStorys a răspuns:

Incearca sa eviti acea persoana.Nu te mai gandi la el/ea gaseste-ti alte preocupatii, gandeste-te ca mai sunt alte persoane pe pamant! Daca ai vointa chiar vei reusi...nimeni nu a spus ca e usor dar lupta nu te lasa! Bafta...happyTe-am pupat:*