| Alllllexandra a întrebat:

Ce'mi puteti spune despre chestia aia Line pe care o descarci pe telefon si poti suna si trimite mesaje fara sa iti ia din minute? E adevarat sau e vreo pacaleala?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In mare parte este adevarat

| thalyslly a răspuns:

E adevarat dar iti ia mb.si trebuie sa il aiba instalat si cei pe care vrei sa ii suni
mai sunt si viberul si whatsapp

| Alllllexandra explică (pentru thalyslly):

Cam cati mb iti ia pe 10 minute de vorbit? Si pe un mesaj?

| thalyslly a răspuns (pentru Alllllexandra):

Putin
eu am abonament de 500 mb si folosesc what app aproape zilnic
si mai intru si pe fb si niciodata nu folosesc tot netul
si am whats appul deschis permanent
cam 10 --20 mb pe zi

| Alllllexandra explică (pentru thalyslly):

SI pe line nu stii? As vrea un site de pe care pot face si apeluri video si care sa nu consume atat de mult. Am 500 mB.

| dyaclaudia a răspuns:

Normal ca foloseste mb sau wi-fi.