| guraliva23 a întrebat:

Buna cineva ma tot suna si imi trimite mesaje. Uitati nr de telefon +40761757693 va rog eu frumos inebunitil.

5 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Daca iti trimite mesaje ciudate, de fapt sunt niste copii frustrati care au descoperit telefonul cu android si aplicatia aia care iti face un numar si poti da orice mesaj vrei, tu neputand sa identifici specimenu'.

| july00 a răspuns:

Hahaha,da-i pace, daca nu ii dai atentie nu te va suna si nu itiv-a mai trimite mesaje.

| 1aprilie a răspuns:

Băga-l la respingere automata

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Doamne da-i pace pune telefonul pe silentios si nu baga in seama mesajele crede-ma mi s-a intamplat si mielaughing)))))))

| guraliva23 explică:

Mersi mult big grin