| timioros a întrebat:

Ce MMORPG imi recomandati? In afara de 4story si metin2.MMORPG-uri pe care le jucati si stiti ca merita jucate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lyvyw a răspuns:

Buna! Inceraca Vinictus EU. E super si e pe locul 8 din top 10 MMORPG din 2012. E gratis, interesant si are o grafica buna. Are skilluri foarte dinamice si cand strapungi o creatura sare sange din ea, poti sa arunci cu diverse obiecte in ele, majoritatea loviturilor le dai din conbinati dintre D si S daca alegi sa joci numai din tastatura, sau click dreapta si stanga, daca alegi din mouse.Are o gramada de chestii tari. Cauta trailer-uri sau gamplay pe youtune sa vezi cum e. Si cand cauti jocul sa nu uiti sa scrii EU, ca alfel il iei pe ala din america si nu o sa iti mearga. Bafta!