| LeEu a întrebat:

Ce muzica va place? Ce gen? Care este artistul vostru preferat si de ce? Astept argumente!

3 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

No, ii greu sa zic care-i formatia favorita sau alte cele...lasa-mi id-ul tau pe privat si schimbam vreo doua link-uri.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Gen:heavy metal, nu metal, hardcore
cantaretul preferat:kid rock
trupa preferata:metallica si ac/dc(imi plac in aceeasi proportie)
argument:asta este muzica cu care am crescut si cea care ma reprezinta, apropo mai imi place si reggae si country dar nu exagerat si nu orice piese(reggae-imi place bob marley, country-johnny cash si mark collie)

| A7XA7X a răspuns:

Rock in general.
E greu sa ma decid care e artistul preferat sau trupa preferata, iti pot enumera cateva cum ar fi Linkin Park, Three Days Grace, Metallica, Breaking Benjamin, Avenged Sevenfold si multe altele. As putea sa fac o lunga listalaughing

Printre primii artisti preferati se afla Chester Bennington (Linkin Park)
De ce? ...pentru ca in muzica asta ma reprezinta cum a spus si cmpunk1