| ÐỄỄẴ97 a întrebat:

Ce note aveti la romana semestrul trecut si semestrul asta? Eu in semestrul trecut am:8, 9,10,7,7,10 si 9 si in semestrul asta am un 8.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Mie imi place enorm romana cand vine vorba de compunerihappy
Cand, insa, vorbim de gramatica... Dumnezeu cu milalaughing
Semestrul trecut am avut un 9 si vreo 6 sau 7 de 10 plus 10 in teza.
Semestrul asta, am pana acum doi de zece.
Numai bine in continuare!

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Desi sunt profil de mate-info, imi place enorm si romana (nu ca info si mate dar pe acolo) si chiar am note bune. Nu am avut decat 10 semestrul trecut si 10 in teza. Semestrul acesta nu am inca nota happy

| Chøço a răspuns:

Cele de pe semestrul trecut, sunt toate de 9. happy Sincer, nu stiu ce note mi-a pus profa in catalog, semestrul acesta. laughing))

| tsunami11 a răspuns:

Nu stiu cum la tine insa eu am peste 30 de note semestrul trecut si aproximativ toate is de 8.

| ÐỄỄẴ97 explică (pentru tsunami11):

Cum sa ai peste 30 de note? Tre sa scrii foarte mic ca sa iti incape peste 30 de note.

| tsunami11 a răspuns (pentru ÐỄỄẴ97):

Greu de crezut insa adevarat si greu de explicat daca doresti pot incerca sa explic in privat.