| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre subiectul de la limba romana din semestrul al doilea pentru clasele a VIII-a?

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hai hai hai ca comedia s-a dat anul` trecut. tongue a fost usor. i thing sowinking

| GreenSky a răspuns:

A fost destul de ok>>>pacat de greseala pe care a facut-o ministerul.
asa intuitiv se pare ca am luat9.90! nici mie nu imi vine sa cred...

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Prima parte a fost usoara dar la o doua parte ma asteptam sa fie o carcaterizare din comedie dar...sad
poate ca daca nu era greseala aia facuta de ei parea mai usor textul ala
m-am chinuit o gramada sa il intelegthinking nu avea nici un sens
dar mai bine sa vedem partea buna... e ultimul an in care mai dam tezele happyhappyhappy

succes la urmatoarelewinking:*:*