| Fifylici a întrebat:

Ce nume va place cel mai mult?
Cristina sau Cristiana?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Cristiana mi se pare mai masculin şî s-ar ptrivii mai degrabă unei femei mai masculine.
Cristina mi se pare feminin şi s-ar potrivi unei femei finuţe happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cristiana.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Cristina mi se pare mai frumos chiar daca e comun. E frumos si Cristiana pentru ca e mai special. Eu prefer Criss.

| Silvia a răspuns:

Cristiana mi se pare mai interesant.happy

| Aηηy a răspuns:

Cristiana tongue e mai dragut, cunosc doua fete cu numele asta printe care si sefa clasei happy.

| nobody_9468 a răspuns:

Cristiana si iti spun si motivulwinking.
Am invatat anul asta la romana ca un cuvant cu mai multe vocale este mai feminin sau in fine... cel putin eu asa am inteles.Era ceva ca era romantic, cu eul liric, blah'blah'blahhee hee.
Oricum suna mai bine Cristianawinking

Bafta.

| Coriii a răspuns:

Cristinahappy
sorry stiu ca te cheama cristiana... dar mi se pare un pic mai ciudat :d

| Special_girl a răspuns:

Cristiana

| bluepuff a răspuns:

Cristina:X.

| Ioana_2793 a răspuns:

Cristinalove struck

| elyssa20 a răspuns:

Ambele sunt frumoase dar prefer cristiana... pupici :*

| xDudeee a răspuns:

Cristiana,deoarece asa ma cheama...Trebuie sa-ti placa numele tau nu?,