| Arinda a întrebat:

Ce nume va place mai mult?Cristina sau Irina?

6 răspunsuri:
| spiniii a răspuns:

Sincer...nici unul. daca as fi obligata sa aleg intre ele[neaparat] as alege: irina.mi se pare mai frumos.thinking mai special.irina-iri.

| alexionut14 a răspuns:

Cristina mi se pare mai frumos

| Butterfly9 a răspuns:

Cristina e un nume frumos si dragut, eu il apreciez mai mult

| MariukS a răspuns:

Orice nume este frumos în felul lui. Fiecare înseamnă ceva unic. Chiar dacă exista mai multe persoane cu același nume, fiecare e unica în felul ei, iar numele ii va da un plus de originalitate chiar dacă acesta este luat. Depinde și ce îți inspira ție cele 2 nume. Adică poate ai avut o prietena Cristina cu care te-ai înțeles foarte bine, sau poate ai avut o "dușmancă" Irina cu care nu te înțelegeai. Numele îl poți alege și după alte experiente cu persoane ce se numeau la fel. Sper ca am fost de folos.winking P.S : Mai mult îmi place Irina.

| iBarbie a răspuns:

Ursula.

| allyall2102 a răspuns:

Dupa mine ar fi Irina.