| anonim_4396 a întrebat:

Ce o sa va povestesc este de necrezut.eram mai micuta prin generala asa si intr-o zi de duminica ma suna prietena mea cea mai buna (eram nedespartite )sa ma intrebe daca nu cumva vreau sa merg la biserica cu ea si cu surioara ei mai mica.Am zis ok(ma plictiseam oricum). Eu stau prin dristor si am mers la o biserica de la olimpia.la olimpia e o cofetarie si noi am luat-o pe acolo ca sa ajungem bineinteles la bisericutza.in fata cofetariei 2 gay(era o noutate pentru noi)sarutandu-se! Cum prietena mea nu se putea abtine niciodata tin sa o citez"iiiiiuuu ce gretos"la care tipii"fa ia veniti incoace."ne-au dracuit si am rupt-o la fuga ei s-au facut ca vin dupa noi si noi am luat-o de buna pana la biserica.in timp ce fugeam speriate, surioara ei era la mijloc si o tineam de manute. efectivzbura saracuta, in drum ne-am mai speriat si de caini. Ajungem in sfarsit la biserica, eu nu prea le am cu biserica. ele s-au spovedit si impartasit si eu la urma sa fac acelasi lucru.ma spovedesc, dupa care cand sa trec prin fata altarului, voioasa cu lumanarea aprinsa in mana (ca asa se face), constat la un moment dat ca imi miroase puloverul a ars, ma uit pe umar.foc am dat cu palma sa il sting dar s-a extins si prin par.simteam cum imi arde chelia(aveam un par luuung). La un mom dat am scos un sunet ceva de genul unui planset. popa speriat imi dadea cu palma in cap.In fine mi-a stins popa focul din cap, m-am uitat in sus numai par si fum.babele:"a intrat satana in biserica"Prietena mea radea in hohote iar eu plangeam upa parul meu si e rusine.Cum miroseam eu a porc parlit am luat-o usor usor spre casa suparata.pe racari alti caini care ne-au fugarit.pana cand a intervenit un nene ca altfel ne mancau si cainii! Nu m-am mai dus niciodata la biserica aceea! toata aceasta poveste e gasita pe net. sper sa va amuzati

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Tl; dr

| Ager a răspuns:

Scuze, dar aici nu e un site de bancuri...

| anonim_4396 explică (pentru Ager):

Da am pus doar asa sa vedem daca va place de obicei nu pun astfel de povesti aici

Răspuns utilizator avertizat