| Stefaniaelena1234 a întrebat:

Ce ore se fac la filologie si cate in fiecare an.Ce ziceti sa ma duc la filo sau la mate-info eu vreau sa dau la acdemia de politie care ma v ajuta mai mult?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Filologie te ajuta mai mult. Cu ce naiba te ajuta sa iti insire ce ore ai in fiecare an? Accentul se pune pe romana, limbi straine si istorie.

| MissBlackPearls a răspuns:

Din cate stiu daca termini liceul pe mate-info te poti inscrie la orice facultate. La filo esti pe uman, adica faci multa romana si limbi straine si sa nu uitam de minunata latina.Acum depinde ce iti place,daca iti plac stiintele (mate, bio, fizica, chimie) du-te pe mate-info, insa daca iti place literatura si iti plac limbile straine te poti duce pe filo.

| Stefaniaelena1234 explică (pentru MissBlackPearls):

La politie care ma ajuta mai mult