| Shto a întrebat:

Ce pacaleli de 1 aprilie pentru SCOALA si FACEBOOK stit? big grin

8 răspunsuri:
| PionInJoculVietii a răspuns:

Mai demult, am vazut o faza pe facebook: azi ma operez sad si tot punea puncte de suspensie pana cand dadeai pe mai departe si scria "cei care au dat mai departe, inseamna ca tin la mine". dar la cineva am vazut si "teapa". La scoala( cum tot e scoala altfel), poti sa-ti pacalesti diriginta si sa-i spui ca tatal tau si cu tine ati comis o crima si vreti sa va mutati din tara urgent.

| Elena593 a răspuns (pentru PionInJoculVietii):

Daca i-as spune asa ceva dirigintei mele ar suna politia laughing. oricum haioasa treaba happy

| LIFE9 a răspuns:

Pai, la scoala daca un coleg/ o colega sunt putin loviti poti sa ii speri spunandu-le ca asa a patit si bunicul tau inainte sa moara.
happy

| Fodor_Vasile_1956 a răspuns:

Ce inseamna stit?