| anonimanumber1 a întrebat:

Ce parare aveti despre selena gomez, miley cyrus etc. Daca raspunsul coincide cu al meu dau fudita.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi placeau inainte cand erau fetele cuminti de la Disney.
Acum nu le mai inghit delooc! Selena este o falsa care e cu Cap de mop numai pentru faima, iar Miley a devenit o parasuta.
Byee

| Bris a răspuns:

Au reusit sa-si faca o cariera sa fie celebre sa obtina premii bani faima filme seriale dar asta nu inseamna ca sunt un fan al lor.

| Picipuu a răspuns:

Pai in primul rand Selena nu mii se pare enervanta, dar mii se pare stupid ca ea sa fie cu justin biberon. Adica ea merita mai mult straight face Dupa aia despre Miley cred ca mai bine ramanea la hannah montana laughing decat sa se prosteasca straight face nu ii se potriveste laughing mai ales ca am aflat ca s-a mai ingrasat laughing

| Elisaa7 a răspuns:

Pai,Selena don't like cat despre Miley imi place stilul ei si e frumoasa si canta destul de bine, adica voce frumoasa!