| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus sau Selena Gomez? Ce parere aveti? happy

Răspuns Câştigător
| BlackMagicx3 a răspuns:

Selena Gomez.Este mai "cuminte"si cred ca mai talentata decat Miley Cyrus:X:Xbig grinhappyFunda?big grinPlz?

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Eu o aleg pe Selena pentru ca este cu picioarele pe pamant spre deosebire de Miley care se drogheaza si altele.

| PikaRawrr a răspuns:

Kpop!

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Selena Gomez:X

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Eu aleg Selena Gomez deoarece Miley se drogheaza cu toate ca amandoua au succes eu aleg Selena Gomez!
Eu am dat doar o parere acum tu decizibig grin!

| Summer5505 a răspuns:

Categoric Miley Cyrus!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus :d cred ca e mai talentata thinking oricum a avut mai muult succes cu HM decat selena big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aman2 doar se prefac ca sunt artiste.
Un artist adevarat si serios nu face ce fac ele.Ele sunt ''ieftine'', de copii mici.
Asa ca nu aleg nici una. Faima lor e de 5 secunde:nimic pozitiv aici.
Nu ele mi-au dat mie mancare ca sa ma uit toata ziua la ele.

Fara suparare happy

| ralukiy a răspuns:

Selena gomez este mai cu capul pe umeri si totusi putin mai copilaroasa pot spune.miley a fost o fata la fel de cuminte ca selena cand era hanah montana, dar acum se vede clar ca s-a schimbat:droguri, iesiri(unele chiar necontrolate) si mult altele. daca m-ai pune sa aleg as alege-o pe miley de acum vreo 3 ani...foonda?

| from02hero100 a răspuns:

Miley Cyrus se drogheaza si daca te uiti pe saitul asta http://www.celebrity-gossip.net/miley-cyrus
la o imagine o sa iti dai seama ca e craizy.Selene nu e ca ia e mai normala.

| denisz_2648 a răspuns:

Miley cyrus.:XCea mai buna prietena din viata.mea.Cel mai tare serial.Hana Montana. Pare rau ca s-a sfarsitcrying id meu:killerinlove4u

| AndreeaAlina2000 a răspuns:

Miley Cyrus deoarece este mai frumoasa, mai talentata si mai simpatica.Nu ca Selena n-ar fi frumoasa si talentata dar o prefer mai mult pe Miley...