| gabitzza23 a întrebat:

Ce parere aveti despre miley cyrus si selena gomez? pe care mizati?

Răspuns Câştigător
| RockAge a răspuns:

Buna gabitzza23! miley cyrus devine tot mai rebela si neserioasa, pe cand selena gomez stie care este rostul ei in viata si incearca sa realizeze tot ceea ce si-a propus. Asa ca ma pot baza pe selena din toate punctele de vedere. Funda? big grin

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Isi bat joc de muzica crezandu-se cantarete.

| RockaruL a răspuns:

Pe niciuna.Am de ales dintre o pustoaica drogata si o pustoaica c0rva comerciala.Nu agereez muzicienii disney.Aia nu e muzica.

| PotcaPădurii a răspuns:

Pe ambele ma bazez cand vine vorba de supt madularul meu inexistent.

| Indestructible a răspuns:

De acord cu Woodenpints91.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Le-as f, ute pe amandoua imi este indiferent pe care.

| MirunaSelena a răspuns:

Sincer, nu imi place deloc de Miley, imi place doar cum se imbraca (cateodata). Nu este pe picioarele ei, dar o ador pe Selena. Stie cum sa procedeze in orice situatie, deci as alege-o pe Selena. Nu am nimic deosebit cu Miley, doar ca nu imi place ca se drogheaza si ca fumeaza, iar ea se descrie fiind un model pentru copii. Nu mai imi place la Miley ca s-a logodit deja cu Liam, dar pe Selena o judeca (,) ca se intalneste cu Justin Bieber. Deci, in orice ocazie, daca ar trebui sa aleg, as alege-o pe Selena big grin.

| Deyutza123 a răspuns:

In niciun caz pe Miley. Deci pe Selena o prefer.