| meioana a întrebat:

Ce parere a-ti avea... daca a-ti vedea o camera vopsita in alb cu pete negre (ca cele de cerneala)... si mobila la fel... un pat cu lenjerie de culoare alba si pernutele de culoare neagra?big grinbig grinbig grin...
Cum vi se pare ideea?big grin

Răspuns Câştigător
| white_2190 a răspuns:

Gusturile nu se discuta big grin... poate tu te simti bine in acea camera si altu o gaseste obositoare, plictisitoare...tongue daca te gandesti sa iti renovezi camera asa nu mai sta pe ganduri... u stai in ea nu cel care vine in ''vizita'' la tine tongue

9 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Super tare:X:X:Xcu cat mai mult negru si mai satanist cu atat mai binelaughingscuze dar astas eu imi -plac genurile asteatonguetongue

Bula
| Bula a răspuns:

As cauta unde s-a ascuns si un dalmatian!

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Cam prosteasca parca as fi la inmormantare

cristian
| cristian a răspuns:

O camera cu igrasie si mobila mancata de cari, lenjeria alba si perne negre doar o idee de prost gust si demodata.

| mary_9593 a răspuns:

Mie una mi-ar placea ideea [imi place mult alb si negru. culori ce nu se vor demoda niciodata] desii mi se pare cam monoton sad. putina culoare nu ar strica :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De avut nu am cum avea o asa camera, de vazut daca vad la tine.Eu nu m-as simti bine, prea multe pete si negre... dar daca tie iti place, no comment, este spatiul tau. Mi se pare obositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as gandi la moarte si m-ar atrage sentimentul de singuratate, zau, trebuie culori vii care sa iti dea sentimentul de energie, viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti inspira singuratate si tristete. Mie-mi plac culorile si aglomeratia. Nu-mi plac strazile pustii, sau casa fara copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place cam aiurea... pai daca vrei... incearca...