| sorin a întrebat:

Ce parere ai despre plescait?

Răspuns Câştigător
| happy.....withoutyou a răspuns:

Cei 7 ani de acasa? dar eu la 5 m-am dus la scoala...laughingda, si mie nu-mi place plescaitul, poate sa se manifeste din diferite cauze:

1.nu este educat

2. s-a saturat sa o faca pe educatul

3. e in avion si trebuie sa deschida gura sa regleze presiunea, dar mesteca guma, sau bomboane gumantelaughing

Nu ma afecteaza sa vad asa ceva deoarece:

1.Stiu ca niciodata nu o sa fac la felhappy

2. E problema lui/ei, nu a mea

3.Imi afecteaza cumva fericirea, dragostea, sanatatea, bugetul, buna dispozitie sau norocul? Nu deci sunt rece si indiferentalaughing

Totusi, daca e vorba de prieteni sau rude, as vorbi cu ei si i-as sprijini moral in lupta cu plescaitullaughingstiti se spune ca e nevoie de 21 zile ca sa scapi de un obicei prost, si sa deprinzi un altul folositor si inteligent!

Asa ca succes, si nu mai atrageti atentia la toti needucatii, ca e plina lumea de oameni rafinati(60%)! Va pup

30 răspunsuri:
| alexxx93 a răspuns:

Ma apuca o criza de nervi