| lolita24 a întrebat:

vi s-a intamplat ca vreo data noaptea sa auziti un plescait langa voi? Sau povesti stranii de genu. Daca da, as fi curioasa sa va aud povestile. happy

Răspuns Câştigător
| DjDariusX a răspuns:

Da mi se intampla in fiecare noapte rolling on the floor. Deci povestea...
Odata eu vream sa ma duc la tuns cu varul meu.El a venit la mine.eu eram singur acasa.chiar cand sa vina nu-mi gaseam cheia(usa era incuiata).El a ajuns la usa eu cautam cheia peste tot.El batea batea in usa.si dintr-o data s-a deschis usa singura.Dar era inchisa.(era sa fac un infart).Jur ca este 100% real.
Imi dai te rog funda si rata?

| lolita24 explică (pentru DjDariusX):

Bai.tu meriti funda, da nu-mi apare Declara raspunsul castigator

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zangetsu a răspuns:

Eu am auzit un zgomot de ros, si pana la urma am aflat ca era un soarece care vroia sa iasa din camera.

| DjDariusX a răspuns:

Alina te rog comenteaza normal ca asa nu gasesc commentul.scrie acolo unde am scris si eu

| DjDariusX a răspuns:

Te rog commenteaza unde am scriis si eu ca asa nu gasesc commentul

| DjDariusX a răspuns:

Alina dar sa nu crezi ca inventez.Ca timp de o saptamana am ramas pe ganduri si traumatizat cu asta

| DjDariusX a răspuns:

Declara raspunsul...este chiar sub,, raspunde'' dar trebuie sa astepti putin ca sa apara

| FataOreo a răspuns:

Aw, e utilitar sa stii asta? laughing

| lolita24 explică (pentru FataOreo):

Mmda...scuze de categorie, numai gaseam timp liber