| Andradakx a întrebat:

Ce parere ati avea de o persoana care a plecat dintr-o clasa la inceputul anului si s-ar intoarce urmatorul an?
Ca si colegiwinking

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Nimic rau in asta. Locul tau e acolo unde te simti bine happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii place turismul, ii place sa se plimbe. Nu este rau, unii au ajuns ministri cu aceste calitati.

| Xpressurself a răspuns:

Nu cunosc motivele ce l-au determinat sa se mute. poate fi legat de serviciul parintilor lui, pot fi multe motive. nici o parere, cel putin din ce spui tu nu reiese nimic.

| Andradakx explică (pentru Xpressurself):

Mi s-a parut foarte departe liceul, dar acum vreau sa ma intorc datorita colectivului si a profesorilor... Sunt la liceu.

| Xpressurself a răspuns (pentru Andradakx):

Nimic rau in asta. Locul tau e acolo unde te simti bine happy