| black1white a întrebat:

Ce parere aveti de eurovisionul de anul acesta? dar despre prestatia celor de la mandinga?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tocmai am răspuns la o întrebare asemănătoare: http://www.tpu.ro/......e-madinga/

Apache
| Apache a răspuns:

Slab...foarte slab!
Eurovision dintr-o competitie de elita, a devenit un concurs politic in care stii dinainte ce state se voteaza intre ele ..in care participa numai melodii comerciale ce prin bine la public!
Nici acum nu imi vine sa cred ca a ajuns la eurovision o melodie despre facebook!
si Mandinga? ..nu am ce zice, fata de alte melodii a lor a fost mai buna!
Dar e o melodie comerciala...s-a crezut ca europenii asculta aceleasi rahaturi ca si noi!
Dar se pare totusi ca sunt ceva mai sofisticati...

| Bris a răspuns:

Este la fel ca intodeauna ...cantecul castigator nu va ajunge niciodata un mare hit ...si mandinga nu prea am ce zice nici negativ si nici pozitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concursul,per ansamblu, mi s-a parut mult mai acceptabil decat in alti ani.Prestatia Romaniei, in schimb, a fost extrem de slaba.