| Theya1703 a întrebat:

Ce parere aveti, ca parintii, sa va stie iubitii? V-ati prezentat iubitul, parintilor?

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Mi se pare normal, dar acum depinde si de varsta pe care o ai, ca doar n-ai sa vii la 11 ani cu iubitu' de manuta sa il prezinti parintilor, ca se lasa cu bataielaughing

11 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Dupa un anumit timp mi se pare ca acest lucru sa fie obisnuit. Este o chestie de omenie si de respect. Daca nu l-ai prezenta ar insemna ca-ti este rusine de el sau ea...

| mada. a răspuns:

Da, aproape pe toti...hee hee

| Cryssy a răspuns:

Da. Eu l-am prezentat parintilor mei dupa un timp cand mi-am dat seama ca e o relatie serioasa.batting eyelashes Dar daca nu e o relatie serioasa nu este neaparata nevoie sa iti prezinti fiecare iubit parintilor. Numai bine.

lolita
| lolita a răspuns:

Singurul iubit pe care l-au cunoscut a fot viitorul meu sot.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ce sa fac laughing). Hai sa o luam altfel daca inversam rolulile ...mama sau tata imi prezentau mie iubitu sau iubita? Iti zic eu ca NU ...deci dc sa il prezint pe uby meu parintilor? Dar oricum in afara diferentei de varsta, adica 3 ani nu are ce sa imi reproseze fata de el! Frumos e, inteligent e, ascultator e, ordonat e, stie sa gateasca, invata bine. ce sa mai vrea de la el laughing).

| JeSa a răspuns:

Buna!, bineinteles ca trebuie sa afle cu cine imi impart eu casa, masa, patul si asa mai departe, intr-un cuv. cu cine imi traiesc viata!, daca nu l-as fi descris si aratat pe el si lor " turbau"!, eh in'fine tine de respect fata de ei etc... Numai bine, pa!

| xAL a răspuns:

O intrebare interesanta love struck... pei sunt de acord cu "kratos"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei l'au conscut pe gagik'miu:X
Sh ia ghiciti unde am merssmug
Pai ...la ->Ping-Pong

| petrisor_6096 a răspuns:

Da imi voi prezenta iubita

| theodoraafi a răspuns:

Da eu l-am prezentat pentru ca este cu 5 ani mai mare si mama si-a facut griji. totul a mers ca pe roate. mama il plac foarte multhappy

| petrisor_6096 a răspuns:

Eu miaas prezenta iubita parintilor