| AlexByliard2001 a întrebat:

Baiat in Colanti? Ce părere aveți de băieți care poarta colanti pe bicicletă și la alergat?

Răspuns Câştigător
| Cariba1929202 a răspuns:

Colantii sunt si pentru baieti si pentru fete de parca ai zice ca romani sunt mai prosti ca romanii nu are sens adica, cei care poarta colantii o fac pentru ca se simt mai comozi asa si in colantii sunt toti sportivii

| AlexByliard2001 explică (pentru Cariba1929202):

Vreau sa imi iau si eu de exemplu acasa. Am întrebat doar

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Fiecare se îmbracă cum vrea, nu ar trebui să criticăm pe nimeni.

| AlexByliard2001 explică (pentru Andreeush):

Vreau sa imi iau si eu de exemplu pe acasa

| zuppyby a răspuns:

Eu nu am nicio problema cu acest aspect. Probabil sunt mai comozi si pentru ei nu numai pentru fete. Bye...

| AlexByliard2001 explică:

Vreau sa imi iau si eu pe acasahappy