| PrivesteCatreCer a întrebat:

Ce parere aveti de 13 reason why si de ce este asa rau vazut? Mi se pare un serial bun

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Este un serial foarte bun, doar care sa spunem ca promoveaza suicidul... este un serial din care ai ce sa inveti si iti trebuie ceva minte sa in telegi toate acele intamplari

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a placut dar sezonul 2 o sa fie tras rau de par cred.

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru Adry05):

Nu prea mai au ce sa bage în al 2 lea.

| Adry05 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Ba da. O sa zica ca hanna nu era moarta ci doar in coma si o sa continue cazul ala si au mai zis ceva dar nu mai tin minte ce. laughing Daca vor sa-l lungeasca, au ce sa bage. Uita-te la pretty little liars, 6-7 sezoane pe o crima care nici n-a fost crima, so. laughing

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru Adry05):

Mi ai făcut ziua mai buna

| Adry05 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Ma bucur laughing

| Bubbleuh a răspuns:

Ba deci mie unu serialu mi s-a parut bun, cea mai buna parte care mi-a placut a fost cand a murit aia.

| thegoatgirl a răspuns:

Tot ce inveti din serial e sa te omori. Cel putin asta am inteles eu pe parcursul a tot serialul.

| PrivesteCatreCer explică (pentru thegoatgirl):

Eu am invatat altceva. Si mi-am dat seama de multe greseli care le-am facut