| Mircea23592071 a întrebat:

Ce parere aveti de acest ceas? https://imgur.com/a/HYjfsZR

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E chinezarie. Vrei sa vezi ceasul meu de 250€? Rusesc

| Mircea23592071 explică (pentru mgtow):

Nu ma intereseaza daca e chinezarie. Daca se simte premium, arata ora, si estetic este frumos, nu ma mai intereseaza altceva. As fi vrut doar o parere...

| mgtow a răspuns (pentru Mircea23592071):

Se poate ceva mai bun

| darrio2007 a răspuns:

Fake.

| sierra1 a răspuns:

Pare interesant dar cum il cheamă_

| Mircea23592071 explică (pentru sierra1):

Este un fake, de vreo 300 lei. Copiat dupa acesta https://www.amazon.com/Tissot-Mens-T17152652-PRC-Watch/dp/B000KKO894 originalul, care e 500 dolari

| sierra1 a răspuns (pentru Mircea23592071):

Adică a fost un test sau ce?

| Mircea23592071 explică (pentru sierra1):

L-am primit cadou. Mai mult nu stiu, dar m-a interesat parerea voastra fata de aspect, odata ce arata bine si indica ora, nu cred ca ai vrea mai mult de atat