| sweetprincess02 a întrebat:

Ce parere aveti de anticonceptionalele Yasmine? Ce reactii ati avut?

3 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Yasmine sunt niste anticonceptionale f bune, eu am folosit si au fost f ok, insa nu e bine sa iei fara consultul unui medic ginecolog, pentru ca exista o serie de intrebari pe care trebuie sa ti le puna inainte sa incepi sa folosesti si iti va recomanda medicul ce sa iei, nu lua de capul tau pentru ca nu ti se potrivesc orice anticonceptionale, daca mie mi-a fost bun Yasmin poate la tine are altfel de reactii!

| sweetprincess02 explică (pentru Mandarina888):

Nu le iau de capu meu...imi sunt recomandate de ginecolog pentru menstruatie, dar vroiam sa aflu ce reactii au avut alte persoane.multumesc frumos!

| Mandarina888 a răspuns (pentru sweetprincess02):

De obice anticonceptionalele ajuta pielea, parul si te protejeaza sa nu ramai gravida, alte efecte nu prea dau! Daca cumva ai efecte care nu ti se par normale consulta prospectul si vezi acolo in ce cazuri trebuie oprite!