| herbalist a întrebat:

Ce parere aveti de bijuteriile din otel inoxidabil suflate cu aur? se meria sau nu?

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

Buna,
Nu cred ca se merita.
Craciun fericit! happy

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mama are o bratara asa de multi ani si arata bine.

| positivity a răspuns:

Nu se merită, zic eu.
Crăciun fericit!

| tpuforyou a răspuns:

Eu cred ca se merita. nu tebuie sa fie aur brut ))

| IrisDP a răspuns:

Placajul nu va rezista pentru totdeauna, dar va rezista mult mai mult decât bijuteriile aurii. Eu am cercei placați cu aur de pe crazy Factory și au rezistat foarte bine. Ii port de vreo 3 ani și arata ca la început. Am și de la meli melo niște inele, tot placate, acelea nu au rezistat asa de mult.
Bine, eu nu dau jos bijuteriile la baie când ma spăl pe mâini sau la dus. Probabil ca dacă ai grija de ele, vor tine mai mult timp.

| junitzi13 a răspuns:

Iti recomand titan.