| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care posteaza intrebari pe TPU cu vocabular tip messenger(ke faci, bine, ca,) stiti voi...nu ar trebui sanctionati mai sever? AStept cat mai multe raspunsuri****

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Imi place multdeieipt. kshiiosprintreeeiiiilove strucklove struckkisskisskui nu-i convine sa pleceehappyiift. lieber

| emma23 a răspuns:

Pe mine ma cam enerveaza stilul acesta de vocabular.de multe ori trebuie sa te chinui ca sa poti intelege ce spun laughing, si de cele mai multe ori nici la capitolul "gramatica" nu stau bine.
sunt sanctionati in vreun fel cei care folosesc astfel de vocabular? mie nu mi se pare ca ar fi...din pacate

| emma23 a răspuns:

Pentru TPU:sunt convinsa ca-ti place stilul asta de vocabular pentru ca atata sti, mai mult nu poti.Si asta pentru ca v-ati nascut c pc-ul in brate, si pentru ca nu aveti educatie.Sorry dar asta-i adevarul.Nimeni nu va raspunde la intrebari pentru ca nimeni nu sta 20 de minute ca sa citeasca 2 randuri pe care le scrieti voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o mare diferenta intre "a trebui" si a face ceva concret pe tema asta. Este adevarat ca este deranjant sa vezi ca se scrie asa,dar nu-ti face griji,asta e doar inceputul. In curand se va scrie doar asa, pentru ca site-ul o sa fie locul de joaca al picilor, iar cei mai mari se vor retrage incet incet.

| Ariana_4222 a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza cei care spun "SAIT" in loc de site. Astia sunt pur si simplu prostii.