| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorii care, in loc de raspunsuri la intrebarile adresate de voi posteaza link-uri de la diferite concursuri online. Stiti la ce ma refer, nu? Eu zic ca acesti utilizatori ar trebui suspendati. Voi ce zicei happy? Astept raspunsuri la care dau vot si chiar fundita daca vor fi raspunsuri ce vor avea argumente despre parerea lorhappy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte buna initiativa! Intr-adevat, TPU-ul este plin de Spam, si este foarte neplacut.
Ce putem sa facem? Clic "Neinteligibil sau spam", clic "Raporteaza", clic "Ok". E simplu. O postare trebuie raportata de minim 2 utilizatori, ca sa nu mai fie vizibila pe site.
Mereu raportez postarile de acest gen.
Iar ca sa scapam de tot de cei, care incalca regulile site-ului, trebuie sa trimitem mesaje la Contact, care contin link-urile cu profilele celor, care practica Spam (am facut-o si eu de cateva ori, si chiar s-au luat masuri). Daca ne unim fortele, o sa reusim pana la urma sa facem curatenie generala pe TPU.
Succes si numai bine tuturor!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

♥•ßyencuţa•♥, multumesc pentru apreciere! Sarbatori fericite! Numai bine!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De cate ori le gasesc, eu raportez raspunsul (daca il mai raporteaza inca un user, va disparea) si o anunt pe Stela (adminul). De fiecare data, userul se alege cu avertisment, suspendare sau stergerea contului.

| BoGhDaN a răspuns:

Da si eu cred la fel de exemplu userul halucinocen care participa la un concurs zumm si castie ceva

| Mejustme a răspuns:

Da.si eu sunt de aceeasi parere.Trebuie suspendati.PT ca in primul' rand nu pentru. asta a fost creat siteul. Iar cei care pun aici intrebari au nevoie de niste raspunsuri care sa ii ajute. Si mie mi s-a intamplat mai demult.Si dupa ce astepti parerile altora esti dezamgit cand vezi ca acel om nici nu se uita peste intrebare. ci le trebuie vot pentru. concurs