| fjgjejjhf a întrebat:

Ce parere aveti de Elvetia?
Ar fi o zona unde ati vrea sa locuiti?
Ati fost vreodata? daca da... ce parere aveti? va place? happy

Răspuns Câştigător
| chip6angelic a răspuns:

Elvetia...da imi place am fost o singura data m-am distrat de minune
am vizitat:catedrala Sf Vincent - munster,palatul Stockalper, muzeul de istorie din Berna, Ghetarul aletsch(cel mai lung ghetar din Europa).as vrea sa locuiesc chiar in capitala(Berna)...deci in concluzie imi place mult. Elvetia este una din tarile pe care le-as recomanda oricui pentru o vacanta. funditsza?

1 răspuns:
| pytyk_2297 a răspuns:

Este foarte frumos mai ales ciocolata este gustoasa si vei cunoaste o multime de persoane amabile