| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre facebook? De ce?

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

O prostie mare, stai ca disperatu toata ziua pe site-ul ala ca sa vada necunoscutii cine esti TU...

3 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Am o parere buna dar nu prea! )) >((
Totusi daca ai prieteni reali se merita!

| Anonimuuuussssss a răspuns:

E periculos deoarece se afla prea multe informatii despre persoana.

| Sasha203 a răspuns:

Facebook e o retea super de socializare insa are o gramada de dezavantaje. Suntem generatia "dependenta de net" din pacate.Multe probleme poti sa ai pe acest site. desigur se compenseaza cu faptul ca vorbesti cu amicii, cunosti oameni noi..etc. e vorba aia..."nu ai facebook, nu existi"...e o prostie dupa parerea mea. Fiecare dintre noi trebuie sa incerce a stea o perioada limitata pe aceste siteuri si sa avem mare grija ce detalii oferim acolo.