| Vikaa a întrebat:

Ce parere aveti de fetele vsco si de skskskskssk-ul lor

17 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca am nici o parere. Sa verific...

Da, nici una big grin.
Nimic special.

| Andreeush a răspuns:

Nu am nici o părere.

| FreddieM a răspuns:

N-am auzit de ele. Merita efortul sa ma informez?

| Yurisa a răspuns:

Ce dumnezeu e asta. Am cautat pe Youtube nu inteleg nimic ajutor laughing

| Vikaa explică (pentru Yurisa):

Hai ma, n-ai avut niciodata Tumblr, fetele alea care cica ele-s pro natura, dar de fapt lor le place numai trendu' si atat.https://www.youtube.com/watch?v=TijghKYYeAA aici iti explica ce-i treaba c tipele vsco

| Yurisa a răspuns (pentru Vikaa):

Săru'mâna big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Arata drăguț, faina moda

| Andrei0G a răspuns:

Prea la modă pe TPU laughing

| Lidishor a răspuns:

Păi ce pot să zic, poate nu crezi dar comunitatea noastră vsco chiar este pro natură, probabil depinde și de persoană, dar, mulți au o problemă cu vsco, fraaate, care-i problema voastră!? Mă rog #vscogirl

| Vikaa explică (pentru Lidishor):

Mai marea majoritate a fetelor vsco, sunt mai mult de dragul modei, nu ca ar fi pro natura
#haisanumaicopiemdelaamericani.