| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de inceperea scolii?hee hee

6 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Bine si rau, bine ca e iar scoala scap de ceva plictiseala mai vad ceva fetewhistling, rau ca nu pot sa dorm 10-11 ore.

| Broadband a răspuns:

Naspa ca ma invatasem sa ma trezesc pe la 10

dar pe o parte imi place ca ma plictisisem acasa

| ღChloeeღ a răspuns:

Ah. chin si cosmar >.<
Dar exista si o parte buna: colegii scumpi si nazbatiile ocazionale ^^

| NicolaVlad a răspuns:

Eu sunt incantat fiindca m-am mutat de la scoala in ultimu an si sunt curios sa-mi cunosc colegii si profesorii putini colegi i-am intalnit in tabara

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Pfff...ma dezgusta ideea phbbbbt laughing

| Clara120 a răspuns:

Fara scoala ne-ar putrezi mainele pe tastatura. Fara ea acum nu stiam sa scriem sau sa citim si nici nu am fi stiut sa umblam pe calculatoare.Nu spun ca vacanta e urata, nu! Ador vacanta,si scoala nu imi e foarte draga, dar vreau o cariera, si nu ma simt diferita. Daca nu as vrea sa am o cariera, crede-ma chiar nu m-as mai duce la scoala.Eu nu sunt ca toti.Eu sunt diferita.Chiar nu pot zice"Vai! Da ce ma bucur ca vine scoala! O sa ma intalnesc din nou cu toti colegii! Vai! Da ce doar mi-a fost de ei!". La mine numai cocalari si pitipoance sunt.Rar vezi unu normal la cap.La mine nu numai copii sunt retardati da si profesorii.Recunosc.Sunt cativa colegi cu care ma inteleg bine.4-5.Atat!