| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de liceul Bolintineanu din București? Va întreb mai mult pe cei care sunteți la el. Ce fel de persoane sunt acolo si cum sunt profesorii?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Au mai fost astfel de intrebari pe aici si nu a raspuns nimeni deoarece sansele sa dai fix peste un elev care invata acolo sunt extrem de mici.Iar parerile vor fi oricum impartite.Persoanele care nu invata vor face pe victimele si cele care invata iti vor spune ca totul e ok, chiar fain.Asa e peste tot.laughing Vezi pe Facebook daca nu exista grupuri ale elevilor de acolo, sa postezi intrebarea pentru sanse mai mari de raspunsuri relevante.Sa inteleg ca nu esti din Bucuresti? Anual se organizeaza targuri si fiecare liceu are reprezentanti elevi mai mari pe care ii poti intreba orice.Presupun ca n-ai reusit sa ajungi la acelea(parca prin aprilie-mai se tin).

Succes oricum.