| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Verișorul meu urmează sa fie clasa a 9 a. Ce părere aveti despre liceul dimitrie bolintineanu din București? Cum sunt profesorii și colectivul? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca la orice alt liceu: profesorii sunt foarte buni daca copii invata si foarte rai, pentru cei puturosi si obraznici.
Elevii, galagiosi peste tot.

| alexandru3107 a răspuns:

Mama mea a predat la liceul acela acum cativa ani si i s-au parut foarte calzi si comunicativi copiii, a putut pastra o relatie buna cu acestia. Iar de profesori...nu stiu exact...mama nu s-a plans de niciunul.

| Benelusa a răspuns:

Bună ziua, liceul este foarte bun, profesorii te învață bine, știu să explice, și te poți și distra cu majoritatea din ei. Directoarea este foarte drăguță și poți vorbi orice cu dânsa, iar domnul Marian, paznicul este ca un tată pentru mine. Recomand acest liceu cu toată încrederea!