| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de mimarea sexului oral de la cluj?

As vrea sa raspunda fetele. daca li se pare ceva normal?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e normal. O adevarata porcarie si extrem de vulgar (si am sub 25 de ani) iar fetele alea au aratat exact de ce speta sunt.

| AFR81 a răspuns:

Nu este normal, dar nici reactia oamenilor si faptul ca se discuta despre asa ceva, nu sunt in regula. E ok, ne-am uitat, a fost ceva dezgustator, a fost amuzant, am fost uimiti, am fost nu stiu mai cum. Gata. Hai sa nu dezbatem, sa nu judecam, sa nu blamam pentru ca pe noi nu ne afecteaza cu nimic ceea ce au facut ei acolo. Parintii acelor copii vor sti cum sa se descurce.

| Freya1 a răspuns:

Nu nu este ceva normal sa ai asa proba la balul bobocilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma surprinde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ce face in dormitor, nu freaca pe nimeni grija. Dar cand faci prostii de genul sa le vada toti, meriti sa fii luat de prost.

| octa2021 a răspuns:

Tine doar de fantezia unui cuplu pentru a prelungi actul sexual