| VanessaM a întrebat:

Ce parere aveti de piercingurile in limba?happy

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

Salut. Cred ca fiecare au parire pozitive si negative. Mie imi plac piercingurile in general si pe viitor poate mi-as face dar nu in limba. Cred ca e prea dureros, insa daca dorinta ta e mare si ai sustinerea rudelor si celor mai buni prieteni >>go! Nu te retine. Viata e scurta iar dorintele indeplinite ii dau un sens.hee hee. Succese, pa!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O prostie.

| Dash a răspuns:

Sunt stupide straight face

| Lace a răspuns:

Sunt contra piercingurilor, iar cele în limbă sunt absolut aiurea.

| TheVampireDiaries a răspuns:

Niste tampenii inutile! Iti distrug corpul si nu e bine si in plus ce rost are sa iti faci in limba ca oricum nu prea il vede nimeni si e o tampenie si nu iti foloseste la nimic

| DعeutZa a răspuns:

Nu imi plac.a avut si o colega si arata oribil.cateva zile a tb sa manance manc usoara, sa bea mai multe lichide.dar dupa 4 luni si l-a dat joslaughing. poate unora le place dar mie nuthinking

| Vooortex a răspuns:

Da-le jos mai repede...

| Ruddy_2272 a răspuns:

Un chin inutil, ba e chiar scarbos.Inchipuiti-va cum vor arata astia cu piercunguri pe la 60-70 de ani laughing

| Maria_6444 a răspuns:

Sunt tari! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am? Nu sunt nici surprinzatoare si nici sanatoase. Valabil si pentru ceilalti.