| Adela50 a întrebat:

Ce parere aveti despre piercingurile in buric, dar despre cele in nas? Am 13 ani si vreau sa`mi pun pecinguri.Mama este de acord. Voi ce parere aveti? Doare?

4 răspunsuri:
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyPai cred ca exista diferite metode folosite de specialisti astfel incat sa nu doara atat de tare, si exista si metode"calmante". Nu stiu ce sa spun, nu consider ca pircing-urile te fac mai "cool"sau chestii de genul, dar imi amintesc ca si eu am avut o scapare cu. pircing-ul pentru buric!hee hee. Ai grija de tine!happy

| Anonima307 a răspuns:

Nu sunt de acord, si cred ca mama ta nu este sanatoasa daca e de acord...

| MeGhosta a răspuns:

1. Nu ai vrea sa iti faci decat sa fi "cool" in sinea ta.la un moment dat vei creste iar gaura va fi deja asa cum le ai acum pe alea din urchi.iti va ramane gaura si nu va fi frumos. daca ar fi, fa-ti in buric, dar cam doarewinkingbafta si 2.mama ta nu prea e zdravana sincerlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nas neaparat. Si sa racesti cat mai des ca sa-l umpli de muci si sa arati ca o retardata.