| membrugirl2010 a întrebat:

Ce parere aveti de Robotzi?

6 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Hei.
ii adour:laughing
sunt comici
dar acum s-au mutat
ca de la noi in Romania
numai sa fure
astialaughing
prosti dupa ce ca e gratis.
e ma rog.

| Dumnezău a răspuns:

Sa sugi o ceapa, ciorbist mediocru cu un singur prieten care ti-ai uitat palosul in caruta si ai uitat sa-l deprimi pe fraier. laughing rolling on the floor

| Ella_4255 a răspuns:

E cel mai cool si mai comic serial din lume. MO e piesa de rezistenta. =)) ador noul episod :X http://creativemonkeyz.com/robotzi-2/robotzi-s01-ep6-paralele/

| cOnTexT a răspuns:

@meemorro amice, "blogăraşi(i)" au facultatiwinking, si ani de experienta. Intereseazate si tu unde au lucrat inaintewinking

| Curiosu a răspuns:

Cea mai buna serie web de comedie...

| meemorro a răspuns:

Hmm. Sunt facute de niste blogăraşi dar sunt foarte comice si sunt bune mai ales cand te plictisesti si ai chef sa razi